Zapraszam na moja stronę...   

  Portal został stworzony przeze mnie w 2010 roku. Pierwsze wydanie korzystało z Drupala 6. Dzięki awariom portal był trzy razy odtwarzany ze źródeł, a przy okazji przeniosłem go na Drupala 7, a w 2019 roku na Drupala 8. A przy każdej zmianie zmienia się nieco wygląd portalu. Zmieniłem też dostawcę hostingu. Od 2013 roku portal działa na zasobach mydevil.net.  W 2020 roku przeniosłem zasoby na Drupala 9, a w 2022 na WordPressa.

Portal ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie rejestruje danych osobowych gości i nie zapewnia możliwości dodawania komentarzy przez odwiedzających.

  Portal jest zaktualizowany w miarę możliwości, a i tak od czasu do czasu znajduję w nim drobne błędy. Parę lat temu dodałem jako subdomeny:

Strona jest w trakcie dużych zmian, ale stara wersja jest dostępna na https://d9.r-kobus.eu/pl/node/2 WordPress wymaga więcej pracy przy tworzeniu stron, ale prowadzenie upgrade jest znacznie mniej pracochłonne.

Zmiana języka jest możliwa dla każdej strony po kliknięciu w znacznik EN / PL znajdujący się w górnej , prawej strony. Po kliknięciu w POWRÓT / UP możliwy jest powrót do strony o wyższym poziomie.