Witam

EN

Zapraszam na moja stronę...     Portal został stworzony przeze mnie w 2010 roku. Pierwsze wydanie korzystało z Drupala 6. Dzięki awariom portal był trzy razy odtwarzany ze źródeł, a przy okazji przeniosłem go na Drupala 7, a w 2019 roku na Drupala 8. A przy każdej zmianie zmienia się nieco wygląd portalu. Zmieniłem też dostawcę hostingu. Od 2013 roku portal działa na zasobach mydevil.net.  W 2020 roku przeniosłem zasoby na Drupala 9. A w 2022 przeniosłem na WordPressa.

Portal ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie rejestruje danych osobowych gości i zapewnia możliwości dodawania komentarzy przez odwiedzających.

Przekonałem się, że nie  należy instalować zbyt wielu modułów dodatkowych,  gdyż nowe wersje jądra ich często nie akceptują.

  Portal jest zaktualizowany w miarę możliwości, a i tak od czasu do czasu znajduję w nim drobne błędy. Parę lat temu dodałem jako subdomeny:

Stare wersje prowadzone w Drupalu zostały już skasowane. Portal umożliwia przełączenie na język angielski i powrót do wyższego poziomu strony.